Zgłoszenie w kategorii Plakat

Opis kategorii.

Niezależnie od tego, czy projektujesz dla siebie, czy pod projekty komercyjne, ta kategoria jest dla Ciebie. Przy ocenie będziemy zwracać uwagę na oryginalność projektu, umiejętność posługiwania się narzędziami cyfrowymi lub manualnymi, kolorystykę, tematykę oraz ogólną estetykę i formę pracy.

Jak zgłosić swoją prace?

Wypełnij Formularz (jeżeli chcesz otrzymać Fakturę VAT pamiętaj o uzupełnieniu odpowiedniego pola). Prześlij pliki. W ciągu 5 dni roboczych od ich przesłania otrzymasz od nas Fakturę Pro-formę z danymi do płatności.

UWAGA

W ramach jednego zgłoszenia możesz przesłać jedną realizację. Realizacja może składać się z serii spójnych ze sobą plakatów (np. kilku plakatów stworzonych na potrzeby promocji jednego wydarzenia kulturalnego itp.).


Zgłoszenie projektuw kategorii Plakat.

350zł

  lub wgraj pliki w formacie .pdf, .jpg, .png, .tiff lub .zip, (max 20MB)

  W tej kategorii przygotowaliśmy dla zwycięzców najnowszy
  sprzęt od marki Apple w postaci Tabletu Ipad Pro
  oraz wysokiej jakości słuchawki od Beats Audio.

  W tej kategorii przygotowaliśmy dla zwycięzców najnowszy sprzęt od marki Apple w postaci Tabletu Ipad Pro oraz wysokiej jakości słuchawki od Beats Audio.

  Nagroda główna w tej kategorii to marki Apple w postaci Tabletu Ipad Pro oraz wysokiej jakości słuchawki od Beats Audio.

  To jednak nie wszystko! Eye Contact to również nagrody dodatkowe, które zaskoczą nie jednego z Was! Łączna pula nagród to prawie 150 000 zł.